Ženy s.r.o./Na cestě za dítětem

Positive pregnancy test with lavender on wooden background

Věřím, že čekání na miminko má být tou nejkrásnější životní etapou partnerského života.

 Ne pokaždé to tak ale je. Někdy je cesta za vytouženým děťátkem opravdu dlouhá a vyčerpávající. Je potřeba překonat spoustu překážek, vyzkoušet všechny možné způsoby a hlavně neztrácet naději.

 Ukazuje se, že psychická podpora je jedním z hlavních faktorů ovlivňující úspěch ve snaze otěhotnět. Bohužel se této stránce v naší zemi nevěnuje dostatečná pozornost.

 Ženy jsou ponechány na pospas lékařům, špatné zprávy jsou často sdělovány neosobním způsobem, zkouší všechny možné alternativní postupy a přesto vytoužené miminko nepřichází.

 Místo toho přijde zklamání, pocity viny, ženy se často zlobí na svoje tělo, které nefunguje tak, jak by si přály. V hlavně mají zmatek a na všechno jsou úplně sami.

 

KDO JE FERTILITY COACH?

FERTILITY COACH je vlastně taková dula pro nastávající maminky, které na miminko čekají déle, než by si přály.  Doprovází a podporuje ženu po celou dobu čekání, případně v průběhu těhotenství, a také po porodu.

Pracuje s alternativními postupy pro přirozené početí jako je např. Symptotermální metoda, cvičení na posílení a relaxaci pánevního dna, hormonální yoga, čínská medicína, homeopatie, Bachovy květové esence, apod.

Umí si poradit s detoxikací organismu po vysazení hormonální antikoncepce a zná cesty, jak „nastartovat“ menstruační cyklus.

Vyzná se v základních procesech IVF, léčebných postupech a má kontakty na centra asistované reprodukce. Pokud je potřeba, doprovodí klientku až na sál a při zákroku ji bude držet za ruku. Dopředu spolu natrénujeme vizualizaci, aby byl okamžik početí miminka v rámci možností co nejpříjemnější.

Zvládne odhalit nevědomé příčiny neplodnosti a pomůže ženě zpracovat traumata a složité životní situace, které mohou početí miminka ne nevědomé úrovni bránit.

Podporuje klientku v hledání vlastní cesty, v rozhodování, v komunikaci s partnerem a okolím.

Poskytne bezpečné místo, když se žena potřebuje vyplakat…

Psychická pohoda totiž hraje v touze po miminku obrovskou roli. Lékaři udávají, že až 25 % párů se nedaří z důvodu psychické zátěže. A to není zrovna malé číslo

Podrobné info najdete na webu:

http://kdyzmiminkoneprichazi.cz/

Osobní konzultacisi můžete objednat v Praze či Brně. Sezení trvá 60 – 90 minut, probíhá v krásném prostředí pracovny Ženy s.r.o.

Těším se a držím maminkám, které touží po děťátku, palce!

Celý článek najdete na Ženy s.r.o.

Ženám, kterým se dlouhodobě nedaří otěhotnět, přináším celostní přístup od metod přirozeného početí, přes výběr a postupy v centru asistované reprodukce, až psychické aspekty neplodnosti, www. kdyzmiminkoneprichazi.cz