On-line konzultace

Jak on-line konzultace probíhá?

Domluvíme si společně termín konzultace. 

Spojení probíhá v konkrétní hodinu formou telefonátu s video obrazem přes GOOGLE MEET, ZOOM nebo TEAMs. Můžete použít počítač, notebook, nebo postačí i chytrý mobilní telefon. 

Zajistěte si prosím soukromí a kvalitní internetové připojení. 

Po konzultaci obdržíte emailem zápis a E-Booky s konkrétními postupy. 

Jaká je cena konzultace?

Úvodní konzultace/90 minut
Cena obsahuje nastudování podkladů před konzultací a následné písemné shrnutí s kontakty a postupy.
1700 Kč
Psychoterapie/60 minut
   1400 Kc
Následná konzultace/do 90 minut
1500 Kč
Následná konzultace/delší než 90 minut
1600 Kč
Krizová intervence, 30 minut
Telefonická konzultace v rámci krizové situace jakou je např. nevydařená terapie IVF, neúspěšný embryotransfer, těhotenská ztráta, akutní úzkostné stavy, akutní konzultace na klinice, atd.
700 Kč

Jaká témata můžeme řešit?

 • Detoxikace organismu po hormonální antikoncepci
  Pokud jste užívala hormonální antikoncepci, je potřeba tělo na fyzické úrovni nejprve zregenerovat a vyčistit od nánosu hormonů.
 • Stravou k přirozenému početí
  Základem je vyvážená strava, zajištění přístupu vody vyčištěné od hormonů a nastavení vhodných doplňků, které mohou čekání urychlit. Také řada alergií může na fyzické úrovni otěhotnění bránit.
 • Srovnání menstruačního cyklu a "zmapování" ovulace
  Základem je naučit se porozumět základním fázím měsíčního cyklu a aktivně s nimi pracovat. Naučíte se rozeznávat plodné a neplodné dny, napojit se na své tělo a rozpoznávat signály, které vám dává.
 • Uvolnění pánevního dna
  Stres a také právě řada emočních zranění a bloků má tendenci ukládat se u žen právě v oblasti pánve. Pánevní dno je vlivem stresových faktorů stažené a v podstatě se brání usazení vajíčka v děloze. Je to přirozená obrana organismu. Proto je důležité naučit se s pánevním dnem pracovat.
 • Psychická podpora a podpůrná péče
  Fertility Coach je zároveň takovou "kamáradkou" pro chvíle, když se nedaří. Najdete u mě bezpečné místo, kde se můžete bez odsuzování a nevyžádaných rad vyplakat. Zadržované emoce jsou totiž jedním z nejčastějších blokátorů početí.
 • Ošetření traumat a psychických bloků
  Pokud máme rodinná či osobní traumata, která nejsou ošetřena, je potřeba tak učinit před početím potomka. Porodní trauma naše, či našich předků, předchozí zamlklá těhotenství, potraty, strach z porodu, nebo i nepříjemné gynekologické vyšetření – to vše může na nevědomé úrovni bránit početí miminka.
 • Výběr centra pro asistovanou reprodukci
  Pokud se rozhodnete pro léčbu v IVF centru, vybereme místo, kde se budete cítit co nejlépe. Podíváme se na všechny možnosti, které lékařská péče umožňuje, seznámím vás s riziky a procentem úspěšnosti. Pokud vás trápí etická hlediska IVF či strachy spojené s léčbou, probereme na koučovacím křesle, zda je zvolená metoda opravdu tou správnou pro vás.
 • Podpora a komplexní příprava při léčbě IVF
  Fertility Coach zároveň plní roli koordinátorky, kterou mají k ruce zahraniční klientky. Českým klientkám se většinou této pomoci nedostává. S dávkováním hormonů vás v rychlosti seznámí sestra, o dalších možnostech a postupech léčby se dozvídáte v diskuzích na internetu. Podporu v důležitých chvílích, kdy jste s partnerem nuceni udělat rozhodnutí, zajišťuje psycholog, kterého jste nikdy předtím neviděli... Jde to i jinak. Psychický stav a orientace v postupech léčby jsou klíčové aspekty úspěšnosti.
 • Relaxační techniky na podporu početí
  Ovariální relaxace na podporu činnosti vaječníků, meditace pro navázání kontaktu s miminkem, relaxace a uvolnění pánevního dna.
 • Těhotenské ztráty
  Pokud jste přišla o miminko, je to opravdu těžká životní zkušenost. Společně se podíváme na možné příčiny, zajistím pro vás odborná vyšetření, které pomůžou odhalit příčinu. A ošetříme také bolest v duši, kterou páry v této nelehké situaci prožívají.

Kdo je Fertility Coach?

FERTILITY COACH je vlastně taková dula pro nastávající maminky, které na miminko čekají déle, než by si přály.  Doprovází a podporuje ženu po celou dobu čekání, případně v průběhu těhotenství, a také po porodu.  

Pracuje s alternativními postupy pro přirozené početí jako je např. Symptotermální metoda, cvičení na posílení a relaxaci pánevního dna, hormonální yoga, čínská medicína, homeopatie, Bachovy květové esence, apod.

Umí si poradit s detoxikací organismu po vysazení hormonální antikoncepce a zná cesty, jak \"nastartovat\" menstruační cyklus. 

Vyzná se v základních procesech IVF, léčebných postupech a má kontakty na centra asistované reprodukce. Pokud je potřeba, doprovodí klientku až na sál a při zákroku ji bude držet za ruku. Dopředu spolu natrénujeme vizualizaci, aby byl okamžik početí miminka v rámci možností co nejpříjemnější.

Zvládne odhalit nevědomé příčiny neplodnosti a pomůže ženě zpracovat traumata a složité životní situace, která mohou početí miminka ne nevědomé úrovni bránit.

Podporuje klientku v hledání vlastní cesty, v rozhodování, v komunikaci s partnerem a okolím.

Poskytne bezpečné místo, když se žena potřebuje vyplakat...

Psychická pohoda hraje v touze po miminku obrovskou roli.

Jak Fertility Coach pracuje?

Osobní konzultace probíhá respektujícím způsobem, tempem, které vám vyhovuje.

Můžete si přinést konkrétní otázky, ve kterých potřebujete mít jasno.

V úvodu se seznámím s aktuální situací, ve které se nacházíte a poté budeme společně hledat cesty, které vám mohou pomoci k vytouženému miminku. 

Pokud již docházíte do IVF centra, seznámím se s dosavadními postupy a výsledky testů. 

Rezervujte si termín konzultace

Konzultace probíhá on-line formou VIDEO hovoru.

Délka konzultace je 60 až 120 minut dle potřeby klienta.

Cena úvodní konzultace je 1.500 Kč.      

Možnost přizvat také partnera.

---   

Platba konzultace probíhá převodem na bankovní účet.

U první konzultace je vyžadována platba předem. 

Součástí konzultace je písemné shrnutí a průběžné písemné konzultace emailem k postupům.

Psychická podpora a telefonické konzultace při vyšetřeních a IVF jsou možné v rámci balíčků.

Najděte si, prosím, pro konzultaci klidné místo, aby nás nikdo nerušil:-)

Objednat on-line konzultaci

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Reference

WORKSHOP: Kurz se mi velmi líbil, dozvěděla jsem se mnoho praktických rad, co se týče příprav před otěhotněním - stravy, péče o sebe, literatury. Velmi přínosná byla konzultace týkající se výběru IVF kliniky.
Petranaucmese.cz
FERTILITY COACHING: Díky za příjemné a informacemi nabyté posezení. Zklidnilo mě to. Bylinky jsem vyzkoušela a zdá se, že vše funguje:)
Eva
Děkuji za psychickou podporu a náhled při rozhodování v nelehké životní situaci. Sezení mi pomohlo uklidnit se, načerpat sílu a nezlobit se na své tělo jen proto, že zrovna nefunguje tak, jak bych si přála. S úsměvem jde všechno líp, i když se může na pár okamžiků zdát, že už snad nikdy nepřijde. Přišel a jsem za to ráda.
Jana

Kontakt

Telefon

+420 728 785 144

E-mail

sona.uhrova@koucinksrdcem.cz

Facebook

Skupina: Když miminko nepřichází