Fertility koučka: Mgr. Soňa Uhrová

Návod na početí

Jak zvýšit úspěšnost otěhotnění

Startovné 190 Kč

Video přednáška

K dispozici je záznam video přednášky.

Po připsání platby obdržíte přístupové údaje pro shlédnutí video přednášky. Přednáška je dlouhá cca 2 hodiny a obsahuje konkrétní informace o metodách přirozeného početímožnostech léčby v centrech asistované reprodukce.

Přednášku si můžete pustit kdykoli a kolikrát budete chtít. 

Na co se můžete těšit?

Kompletní průvodce plodnosti

Dozvíte se, JAK se krok za krokem připravit na přirozené početíJAK podpořit uhnízdění embrya v centru asistované reprodukce.

Na jaké otázky najdete odpovědi?

Zdravotní testy a vyšetření

Testy a vyšetření, které je potřeba podstoupit, KDYŽ miminko nepřichází. Řekneme si, jaká vyšetření si vyžádat, která jsou zbytečná, a JAK se ve výsledcích testů orientovat.

Stravování a doplňky stravy na cestě za dítětem, detoxikace

Endometrioza, cysty, myomy, krátká luteální fáze... na cestě za dítětem často stojí zdravotní překážky. Většina z nich se dá řešit úpravou jídelníčku. Jak by měla upravit stravu žena, která touží po miminku? Projdeme si skryté alergeny, které brání početí.

Ovulace a menstruační cyklus

Vysvětlíme si přirozené procesy v těle ženy a při početí. Jak rozpoznat ovulacitěhotenství. Kdy a kde dochází ke spojení buněk, jak probíhá usazování vajíčka, a co udělat pro udržení těhotenství. Ukážeme si také vývoj embrya při IVF a nejvhodnější dobu pro embryotransfer. 

Podpora plodnosti u muže

Co dělat, KDYŽ je problém na straně muže? Řekneme si CO opravdu pomáhá k obnovení a vyšší kvalitě spermií, co způsobuje morfologické deformace a to, že jsou spermie pomalé. Jaký je hlavní rozdíl v nálezu pro úspěšnost IVF a metody řešení?

Fakta a mýty

Co opravdu funguje? Cvičení Mojžíšové, posilování pánevního dny, napravování kostrče, kontryhelový čaj, mateří kašička, vaginální napářka... Internet je plný "dobrých rad". Jak se z toho nezbláznit a co opravdu pomáhá?

Výběr lékaře a IVF centra

PODLE čeho poznám dobrého gynekologakvalitní centrum reprodukční medicíny? Jaké jsou rozdíly v péči, na co má žena vlastně nárok? JAK si mám centrum vybrat? Nejčastější otázka, kterou od žen dostávám.

Komu přednáška pomůže?

  • Ženám, které by rády otěhotněly přirozenou cestou.
  • Ženám, které nevědí, jestli je už správný čas, požádat o pomoc lékaře a zahájit léčbu v IVF centru.
  • Ženám, které už v péči CARu jsou, ale necítí se dobře. Nerozumí postupům a tomu, se v jejich těle při léčbě děje. Chtějí podpořit léčbu přirozenými metodami početí.
  • Ženám, které už nemají ze zdravotních důvodů jinou možnost než umělé oplodnění, ale chtějí zvýšit úspěšnost léčby a převzít zodpovědnost za celý proces.
  • Ukážu vám konkrétní postupy, jak si cestu za děťátkem zpříjemnit a zkrátit.

Přednáškou Vás provede

Mgr. Soňa Uhrová

Psychoterapeutka, Fertility Koučka, Lektorka Školy pánevního dna
Jsem průvodkyně na vaší cestě za děťátkem a akreditovaná lektorka cvičení Školy pánevního dna metodou 3x3. Jsem jiná v tom, že ženám nabízím celostní přístup. Provádím ženy v rovině fyzické, emoční i energetické. Protože, aby mohlo děťátko do našich životů přijít, je potřeba všechno spojit v jeden celek:-) Jsem také poradkyně pro přirozené početí a nezávislá IVF koordinátorka pro léčbu v centru asistované reprodukce s lidským přístupem.

Bonus 

E-Book za cenu 299 Kč

Pokud chcete mít všechny informace hezky pohromadě v písemné formě, můžete si pořídit 200 stránkovou e-Knihu za speciální cenu.

Tajný slevový kód obdržíte emailem. 

Praktické informace

POZOR: Přednáška je určena pouze ženám, které chtějí otěhotnět. Pro odborníky a kolegy z oboru je určen jiný typ vzdělávání. Po shlédnutí se můžete připojit do uzavřené skupiny, kde zodpovím všechny vaše otázky. 

Skupina poskytuje bezpečný prostor ženám, které touží po miminku. Pokud toto téma neřešíte, do skupiny NEVSTUPUJTE!

Přednáška a následný vstup do členské sekce je placenou službou. Přístup k videu bude umožněn až po připsání startovného na bankovní účet. 

 

MOŽNOST ZAKOUPENÍ přednášky bude ukončena dne 26. června na 2020 v 19.00 hodin. 

Před odesláním objednávky, se prosím, seznamte s obchodními podmínkami. 

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Odesláním formuláře dávám souhlas se zpracováním osobních údajů. Jsou u nás v bezpečí. Zde se můžete seznámit se zásadami ochrany osobních údajů.

Kontakt

Telefon

+420 728 785 144

E-mail

sona.uhrova@koucinksrdcem.cz

Facebook

Skupina: Když miminko nepřichází