Fertility koučka: Mgr. Soňa Uhrová

Návod na početí

Jak zvýšit úspěšnost otěhotnění

10. února 2019

od 19.00 do 22.00 hodin

Startovné 499 Kč

Živé on-line vysílání

Nehodí se Vám termín vysílání? Nevadí. Záznam si můžete prohlédnout i později.

Vstup do členské sekce budete mít dva týdny.

Záznam vysílání je ke shlédnutí ještě:

Na co se můžete těšit?

Kompletní průvodce fyzickou rovinou

Dozvíte se, JAK se krok za krokem připravit na přirozené početí a JAK podpořit uhnízdění embrya v centru asistované reprodukce.

Na jaké otázky najdete odpovědi?

Zdravotní testy a vyšetření

Testy a vyšetření, které je potřeba podstoupit, KDYŽ miminko nepřichází. Řekneme si, jaká vyšetření si vyžádat, která jsou zbytečná, a JAK se ve výsledcích testů orientovat.

Stravování a doplňky stravy na cestě za dítětem, detoxikace

Endometrioza, cysty, myomy, krátká luteální fáze... na cestě za dítětem často stojí zdravotní překážky. Většina z nich se dá řešit úpravou jídelníčku. Jak by měla upravit stravu žena, která touží po miminku? Projdeme si skryté alergeny, které brání početí.

Ovulace a menstruační cyklus

Vysvětlíme si přirozené procesy v těle ženy a při početí. Jak rozpoznat ovulaci a těhotenství. Kdy a kde dochází ke spojení buněk, jak probíhá usazování vajíčka, a co udělat pro udržení těhotenství. Ukážeme si také vývoj embrya při IVF a nejvhodnější dobu pro embryotransfer. 

Podpora plodnosti u muže

Co dělat, KDYŽ je problém na straně muže? Řekneme si CO opravdu pomáhá k obnovení a vyšší kvalitě spermií, co způsobuje morfologické deformace a to, že jsou spermie pomalé. Jaký je hlavní rozdíl v nálezu pro úspěšnost IVF a metody řešení?

Fakta a mýty

Co opravdu funguje? Cvičení Mojžíšové, posilování pánevního dny, napravování kostrče, kontryhelový čaj, mateří kašička, vaginální napářka... Internet je plný "dobrých rad". Jak se z toho nezbláznit a co opravdu pomáhá?

Výběr lékaře a IVF centra

PODLE čeho poznám dobrého gynekologa a kvalitní centrum reprodukční medicíny? Jaké jsou rozdíly v péči, na co má žena vlastně nárok? JAK si mám centrum vybrat? Nejčastější otázka, kterou od žen dostávám.

Komu on-line seminář pomůže?

  • Ženám, které by rády otěhotněly přirozenou cestou.
  • Ženám, které nevědí, jestli je už správný čas, požádat o pomoc lékaře.
  • Ženám, které už v péči CARu jsou, ale necítí se dobře. Byly by nejradši za přirozené početí.
  • Ženám, které už nemají ze zdravotních důvodů jinou možnost než umělé oplodnění, ale chtějí zvýšit úspěšnost léčby a převzít zodpovědnost za celý proces.
  • A vítány jsou také ženy, které teprve uvažují o vysazení antikoncepce a chtějí se na těhotenství po fyzické stránce pořádně připravit.

Workshopem Vás provede

Mgr. Soňa Uhrová
Mgr. Soňa Uhrová
Fertility Kouč, lektorka Školy pánevního dna

Jsem průvodkyně na vaší cestě za děťátkem a akreditovaná lektorka cvičení Školy pánevního dna metodou 3x3 Renaty Sahani. Jsem jiná v tom, že ženám nabízím celostní přístup. Provádím ženy v rovině fyzické, emoční i energetické. Protože, aby mohlo děťátko do našich životů přijít, je potřeba všechno spojit v jeden celek:-) Jsem také poradkyně pro přirozené početí a pro léčbu v centru asistované reprodukce.

Co Vás čeká v členské sekci?

  • Živé vysílání s prezentací konkrétních metod a postupů
  • Přístup k záznamu přednášky budete mít po dobu dvou týdnů.
  • V průběhu vysílání bude prostor pro osobní dotazy.
  • On-line poradna v uzavřené skupině po dobu dvou týdnů. Ve skupině budou odborníci, kteří budou průběžně odpovídat na konkrétní otázky.
  • Veškeré informace a postupy v písemné podobě ke stažení.

Bonus 

E-Book za cenu 499 Kč

Účastnice živého vysílání si můžou objednat 200 stránkovou e-Knihu za speciální cenu.

Tajný slevový kód pro uplatnění slevy se dozvíte při vysílání.

Praktické informace

POZOR: Seminář je určen pouze ženám, které chtějí otěhotnět. Pro odborníky a kolegy z oboru je určen jiný typ vzdělávání.

Skupina poskytuje bezpečný prostor ženám, které touží po miminku. Pokud toto téma neřešíte, na webinář se, prosím, nepřihlašujte.

Webinář a následný vstup do členské sekce je placenou službou. Přístup do členské sekce bude umožněn až po připsání startovného na bankovní účet. 

 

REGISTRACE budou ukončeny dne 28. ledna 2019 v 19.00 hodin. 

Před odesláním objednávky, se prosím, seznamte s obchodními podmínkami. 

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Odesláním formuláře dávám souhlas se zpracováním osobních údajů. Jsou u nás v bezpečí. Zde se můžete seznámit se zásadami ochrany osobních údajů.

Kontakt

Telefon

+420 728 785 144

E-mail

sona.uhrova@koucinksrdcem.cz

Facebook

Skupina: Když miminko nepřichází