On-line program

Hledáte INFORMACE, jak v radosti otěhotnět a zkrátit si cestu za miminkem?

Chcete si období, kdy se s partnerem snažíte o miminko, UŽÍVAT, místo potoku vyplakaných slz?

Hledáte SYSTÉM, který vás krok za krokem na vaší cestě povede, a nebude to jen další zkoušení metodou pokus omyl?

Chcete se VYZNATsystému lékařské péče a v možnostech, které  máte? 

Pokud ano, čtěte dál...

 

Připravila jsem on-line program:

Když miminko nepřichází

Najdete v něm konkrétní kroky, které zkrátí cestu za miminkem.

 

Co v On-line programu najdu?

 • Video přednášku
  60 minutová přednáška s odkazy na odborné články
 • Mapu cesty za dítětem
  Myšlenková mapa, která ukazuje jednotlivé kroky
 • Odborné články
  Články formou samostatných E-Booků do hloubky ukazují a vysvětlují konkrétní postupy

Jakým tématům se budeme věnovat?

 • Mapa cesty za děťátkem
  Jak se na těhotenství připravit po stránce fyzické, emoční i energetické? Pomocí mapy si ukážeme konkrétní kroky, které umí cestu za dítětem zkrátit. Ukážeme si konkrétní postup pro přirozené početí, a také postup pro podporu početí v centru asistované reprodukce.
 • Ovariální zásoba: Kolik času mi zbývá?
  Zásoba vajíček ukazuje, kolik času ženě zbývá. Jestli se ještě snažit o početí přirozenou cestou, nebo raději využít pomoci lékařů v centru asistované reprodukce. Zjišťuje se jednoduchým krevním testem. V on-linu programu se dozvíte, jak se ve výsledcích testu zorientovat a co přesně čísla, která jsou výsledkem testu, znamenají.
 • Detoxikace organismu po hormonální antikoncepci nebo stimulaci
  Pokud jste užívala hormonální antikoncepci, je potřeba tělo na fyzické úrovni nejprve zregenerovat a vyčistit od nánosu hormonů. Totéž platí po jakékoli stimulaci syntetickými hormony. V programu se dozvíte JAK organismus znovu dostat do kondice.
 • Stravou k přirozenému početí
  Základem je vyvážená strava, zajištění přístupu vody vyčištěné od hormonů a nastavení vhodných doplňků, které mohou čekání urychlit. Také řada alergií může na fyzické úrovni otěhotnění bránit. Dozvíte se, které potraviny jsou na bázi estrogenu, kdy můžou pomoct a kdy je lepší se jim zdaleka vyhnout. A také jak je to s kyselinou listovou, která je základním prvkem pro zdravý vývoj embrya.
 • Srovnání menstruačního cyklu a "zmapování" ovulace
  Jak poznat svůj menstruační cyklus a otěhotnět? Základem je naučit se porozumět základním fázím měsíčního cyklu a aktivně s nimi pracovat. Naučíte se rozeznávat plodné a neplodné dny, napojit se na své tělo a rozpoznávat signály, které vám dává. Věděli jste, že menstruační cyklus řídí postavení měsíce? Jak poznat, jestli jsme právě nastavené na plození potomků, nebo na tvůrčí práci na zajímavých projektech? A kdy je nejlepší časa pro uhnízdění embrya?
 • Zdravotní testy a potřebná vyšetření
  Zvláštní kapitolu věnujeme potřebným krevním testům a základním vyšetřením. Jak má vypadat kompletní hormonální profil? Kdy se dělá a jak se zorientovat ve výsledcích testů? Jaký další vyšetření žena potřebuje, pokud o miminko v rané fázi těhotenství přišla? A co ultrazvuk? Zajistit si všechna potřebná vyšetření je někdy fuška. Pokud ale víte, co přesně si vyžádat, cesta za miminkem se výrazně zkrátí!
 • Psychické aspekty neplodnosti
  Pokud máme rodinná či osobní traumata, která nejsou ošetřena, je potřeba tak učinit před početím potomka. Porodní trauma naše, či našich předků, předchozí zamlklá těhotenství, potraty, strach z porodu, nebo i nepříjemné gynekologické vyšetření – to vše může na nevědomé úrovni bránit početí miminka. A také nepříjemné myšlenky na to, že se nedaří.Jak je zastavit a dobu, kdy se snažíme o miminko si znovu užívat? Mám pro vás několik konkrétních tipů, jak si efektivně pomoct!
 • Fakta a mýty o početí
  Těhotenské testy, Mojžíšová, kontryhel, napravování kostrče, ultrazvuk... Pojmy, kterých "je plno" v každé internetové diskuzi. Jak to ale opravdu je? Co opravdu pomáhá, a čemu je potřeba se raději vyhnout?

Čekací lhůty na osobní konzultaci jsou dlouhé, nebo možná nejste z hlavního města a konzultace pro Vás není dostupná.

Nerada ženy, které potřebují pomoc odmítám a ráda se i s nimi podělím o své zkušenosti.

Taky chápu, téma je hodně citlivé a možná už i trošku bolí. Proto si řada žen raději vše nejdřív zkoukne v klidu a v soukromí domova. I to je cesta. Možná on-line program pomůže najít odvahu k osobní konzultaci. 

Tento on-line program mi pomohl najít řešení, jak dostat tolik potřebné informace k ženám, které z celého srdce touží po miminku. 

 Tak moc bych si přála, aby pro ženy období, kdy se s partnerem snaží o početí děťátka, bylo tou nejkrásnější etapou jejich života.

Aby na něj vzpomínaly s úsměvem na tváři a potoky vyplakaných slz navždy zmizely ze vzpomínek.

 Zkuste si jen představit, jaké to je.Pustit všechny starosti za hlavu a jen tak si užívat radostné chvíle a těšit se, až budete držet v náruči voňavé miminko ♥.

Ceník

Cena online programu je symbolických 888 Kč. 

ON-LINE PROGRAM
666 Kč

Bonus

E-Kniha v hodnotě 1.444 Kč ZDARMA

                  Účastnice on-line programu dostanou jako dárek 200 stránkovou elektronickou knihu s přesnými postupy a návodem. 

Tajný kód pro získání KNIHY Vám přijde po potvrzení objednávky do mejlu ♥

Co v knize najdete?

Co o on-line programu říkají?

Jedním jsem slovem: Uklidnila jsem se. Zjistila jsem, že existuje řada cest a že není kam spěchat. Pochopila jsem, co moje tělo opravdu potřebuje a přestala jsem na sebe i na partnera tlačit. A to je velká úleva. Díky informací, které teď mám se cítím líp a sbírám sílu pustit se do toho znovu. Ale jinak.
Maruška
On-line přednáška mi pomohla ujasnit si klíčové kroky. Postupuje podle myšlenkové mapy krok za krokem. Najednou jsem v tom všem zmatku uviděla systém. Přirozeně jsem věděla,co mám dělat. Pomohly mi i kontakty v článcích. Hlavně kapitola o psychické pohodě. Využila jsem konkrétních tipů na kapky a olejíčky. Opravdu se cítím líp.
Adéla
On-line program mi pomohl pochopit souvislosti, to jak ženské tělo funguje. Rychle jsem se zorientovala v potřebných vyšetřeních a hlavně jsem najednou věděla, o jaké testy si mám lékaři říct. Byla jsem schopná s ním mluvit a zeptat se na všechny nejasnosti. Už nebyla jen pasivní ženou, které se nedaří. To mi pomohlo posbírat odvahu a cítit se líp.
Jana

Kontakt

Telefon

+420 728 785 144

E-mail

sona.uhrova@koucinksrdcem.cz

Facebook

Skupina: Když miminko nepřichází