Cvičení pánevního dna na podporu otěhotnění

Jaká témata řešíme?

 • Mapa cesty za dítětem
  Psychoterapeutka a Fertility koučka Soňa Uhrová představí koncept vědomé přípravy na otěhotnění. Odnesete si SYSTÉM, díky kterému vaše cesta dostane smysl a konkrétní směr. Podíváme se, jaké změny je potřeba udělat v rovině fyzické /příprava organismu na otěhotnění/, emoční /jak se cítit dobře a jak odhalit nefunkční vzorce myšlení, které na úrovni těla brání početí/ a v rovině energetické.
 • Meditace na podporu otěhotnění
  Nakontaktujeme se na náš zdroj, napojíme se na pánevní dno a zjistíme, jak na tom jsme. Jestli je pánevní dno stažené a potřebujeme ho uvolňovat, nebo jestli je povolené a je potřeba ho posílit. Na kostěném modelu pánve si ukážeme, kde jsou u ženy uloženy svaly pánevního dna a orgány malé pánve. Při meditaci se do pánevního dna zhluboka nadechneme.
 • Ovariální dýchání
  Dýchání do bříška tvoří úplný základ. Pánevní dno je naše energetické centrum a dech do něj přináší život. Naučíme se tzv. kalhotkový dech a vyzkoušíme si ovariální dýchání na podporu ovulace.

Praktická část

 • Když je pánevní dno stažené
  Stres, napětí, trauma uložené v pánvi, sedavé zaměstnání - to vše způsobuje stažení pánevního dna. Co se děje v těle? Celá oblast malé pánve se stáhne, není tam dostatek místa a orgány se můžou jednoduše řečeno "přeskládat". Vejcovody jsou stažené a nemají dostatek místa pro přirozený pohyb, který "dostrká" oplodněné vajíčko do dělohy. Děloha se zakloní a embryo se neusadí. Pro růst miminka ta není v bříšku místo. Proto je důležité pánevní dno nejprve uvolnit a až poté aktivovat cvičením.
 • Cvičení a aktivace pánevního dna
  S fyzioterapeutkou Lenkou Chuchutovou se seznámíme s metodami cvičení pánevního dna. Pod odborným dohledem se naučíte metodu 3x3, a zažijete rozdíl mezi cvičením Ludmily Mojžíšové. Domů si odnesete sestavu cviků, které můžete každý den sami cvičit. Toto cvičení pomáhá vyvolat menstruaci, produkovat kvalitní vajíčka při ovulaci a celkově pomáhá k prokrvení pánve a k uhnízdění embrya.
 • Voňavá meditace a pozvání miminka do života
  Na závěr se zklidníme pozveme děťátko do života. Nabídneme mu rozkvetlou dělohu k zahnízdění. Meditaci podpoříme aroma-terapeutickými oleji na podporu početí, které aktivují ženský hormonální systém a pomáhají produkovat zralá vajíčka.

Co je to pánevní dno?

Ve videu najdete názorné vysvětlení od samotné autorky metody cvičení 3x3 Renaty Sahani.

Cvičením Vás provede

Mgr. Soňa Uhrová

Fertility Kouč, lektorka Školy pánevního dna
Jsem průvodkyně na vaší cestě za děťátkem a akreditovaná lektorka cvičení Školy pánevního dna. Jsem jiná v tom, že ženám nabízím celostní přístup. Provádím ženy v rovině fyzické, emoční i energetické. Protože, aby mohlo děťátko do našich životů přijít, je potřeba všechno spojit v jeden celek:-)

Na co se můžete těšit?

Probereme, jak se na těhotenství připravit po tělesné i duševní stránce.

Věnovat se budeme také možnostem psychické podpory, která je pro početí klíčová.

Zaměříme na uvolnění staženého pánevního dna - embryo se tak lépe a trvale uchytí.

Praktické informace

POZOR: Počet volných židlí je omezen, proto si je raději rezervujte a přijďte včas, prosím. Obvykle jsou všechna místa obsazena.

Místo je závazně rezervované po připsání startovného na bankovní účet.

Připravte si prosím pohodlné oblečení, osobní květinu, deku a karimatku.

Součástí workshopu jsou dechová cvičení, cvičení a relaxace pánevního dna metodou 3x3 na podporu početí.

 

Tak ať se cítíte krásně!

Odesláním formuláře dávám souhlas se zpracováním osobních údajů. Jsou u nás v bezpečí. Zde se můžete seznámit se zásadami ochrany osobních údajů.

Kontakt

Telefon

+420 728 785 144

E-mail

sona.uhrova@koucinksrdcem.cz

Facebook

Skupina: Když miminko nepřichází